سه شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٩-
اخبار > تیم اجرایی طرح ملی پیمایش نوآوری ایران با حضور در بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ به توزیع پرسشنامه در میان شرکت های حاضر در این نمایشگاه پرداختند.


  چاپ        ارسال به دوست

حضور تیم اجرایی پیمایش نوآوری ایران در نمایشگاه الکامپ

تیم اجرایی طرح ملی پیمایش نوآوری ایران با حضور در بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ به توزیع پرسشنامه در میان شرکت های حاضر در این نمایشگاه پرداختند.

حضور تیم اجرایی پیمایش نوآوریایران در نمایشگاه الکامپ

تیم اجرایی طرح ملی پیمایش نوآوری ایران با حضور در بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ به توزیع پرسشنامه و ارائه توضیحات شفاهی برای شرکت های حاضر در این نمایشگاه پرداختند.

در این نمایشگاه که در 23 تا 26 آذر ماه و در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی تهران برگزار گردید، شرکت های فعال در حوزه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر حضور داشته و از آنجا که یکی از بخش­های مورد بررسی در دومین دوره طرح ملی پیمایش نواوری ایران، بنگاه های فعال در حوزه ICT می­باشند، تیم اجرایی پیمایش نوآوری ایران با حضور در این نمایشگاه به توزیع پرسشنامه، ارائه توضیحات شفاهی و کمک در تکمیل پرسشنامه، و جمع آوری پرسشنامه های توزیع و تکمیل شده پرداخت.

لازم به ذکر است که استقبال شرکت ها از برگزاری پیمایش نوآوری قابل توجه بوده و دبیرخانه پیمایش تماس با شرکت هایی که موفق به تکمیل پرسشنامه نشده اند را در دستور کار خود قرار داده است.

 


١٣:٢٢ - شنبه ٢٨ آذر ١٣٩٤    /    شماره : ١٠٩٥٣    /    تعداد نمایش : ١٧٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir