چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٩-
اخبار > در راستای برگزاری دومین دوره طرح ملی پیمایش نوآوری ایران، پرسشنامه های مربوط به این طرح در ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع هوایی و فضایی ایران توزیع و جمع آوری گردید.


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری طرح ملی پیمایش نوآوری ایران در ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع هوایی و فضایی ایران

در راستای برگزاری دومین دوره طرح ملی پیمایش نوآوری ایران، پرسشنامه های مربوط به این طرح در ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع هوایی و فضایی ایران توزیع و جمع آوری گردید.

در راستای برگزاری دومین دوره طرح ملی پیمایش نوآوری ایران، پرسشنامه های مربوط به این طرح در ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع هوایی و فضایی ایران توزیع گردید.

این نمایشگاه با حضور شرکت های ایرانی و خارجی از کشورهای انگلیس ، آلمان، بلژیک، جمهوری چک،سوئیس، ترکیه، چین، ایتالیا، اردن، روسیه و امارات از چهارم تا ششم آذرماه برگزار گردید و پرسشنامه های مربوط به طرح ملی پیمایش نوآوری در میان کلیه شرکت های ایرانی حاضر در این نمایشگاه توزیع شد.

با توجه به همکاری و تعامل بسیار مناسب شرکت های حاضر در این نمایشگاه، اغلب پرسشنامه ها به صورت کامل شده تحویل تیم اجرایی این طرح شد و در حال حاضر نیز دبیرخانه طرح با همکاری شرکت های حاضر در این نمایشگاه، در حال تکمیل سایر پرسشنامه ها می باشد.


١٠:٤٠ - شنبه ١٤ آذر ١٣٩٤    /    شماره : ١٠٥٨٥    /    تعداد نمایش : ١٦٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir